YouTube
נווטו אלינוצרו קשרצפו בסרטון

על מטבחים מעוצבים ואנשים

הסיפור שלנו

הסיפור שלנו

המטבח הוא הלב של הבית, עמוד התווך של הסיפור המשפחתי. לפני שנגיע לסיפור שלנו, בואו נדבר על הסיפור שלכם. הכל החל בשלהי שנות ה- 70, כשסב המשפחה הקים ביחד עם בניו נגריה משפחתית קטנה בקרית שמונה. במרוצת השנים הפכה הנגרייה לשם דבר באזור הצפון ולאור הביקושים הגואים נפתח סניף נוסף באזור המרכז. השנים חלפו וגם הנכדים הצטרפו לעשייה המשפחתית. 

קרא עוד

חנניה דנינו - בעלים

חנניה דנינו - בעלים

35 שנה במקצוע זה המון זמן. המון זמן ללמוד וותק של עשייה. על אף הניסיון הרב שרכשתי במהלך השנים, המטבחים המאתגרים שאנחנו מייצרים, מאפשרים לי ללמוד כל עת תוך כדי תנועה ולפתח פתרונות חדשים על בסיס יומיומי. אני שואף לשלמות ומרגיש סיפוק רב מלמידת חידושים ומגמות בתחום, תוך התעדכנות בשוק המקומי והעולמי של תחום העיצוב.

קרא עוד

אודי דנינו - מנכ

אודי דנינו - מנכ"ל

חרטתי על דגלי: " מקוריות, חדשנות, מקצועיות". הערכים האלה מלווים את "מיכאלו" לאורך כל הדרך מראשית הקמתה ובאים לידי ביטוי בכל מטבח ומטבח שאנו מייצרים. כדי לממש את החזון הזה, צריכים להתקיים שני תנאים הכרחיים:
רצון להוביל ויכולת לייצר את המוצר הטוב ביותר.

קרא עוד

חן דנינו - סמנכ

חן דנינו - סמנכ"לית

אסתטיקה תמיד היתה חלק ממני בכל תחומי העיסוק שלי. אני מאוד אוהבת את זה שאני יכולה לתת לכך ביטוי ביום יום שלי. הידיעה שיש לי את היכולת לשמח משפחה בכניסה לביתם, ממלאת אותי ומחזקת לי את התחושה שאני במקום הנכון.

קרא עוד

אביב דנינו - מעצבת ומנהלת פרסום ומדיה

אביב דנינו - מעצבת ומנהלת פרסום ומדיה

כימיה בין המעצב ללקוח היא הגורם המשמעותי איתו אפשר להתחיל תהליך. בבואי לעצב מטבח לאדם היושב מולי, אני מכניסה את עצמי לנעליו. אני מעצבת את המטבח במידת הפונקציונליות הנחוצה עבור אותו אדם ומדמיינת את עצמי כאילו המטבח הזה הוא שלי. האיזון בין הפרקטי לאסתטי חשוב לי מאוד ומלווה אותי בתהליך התכנון בכל פעם מחדש.

קרא עוד

מיכאל דנינו - מנהל שטח

מיכאל דנינו - מנהל שטח

אחד הדברים הכי חשובים לי במהלך עבודתי ב"מיכאלו", הוא שמירה על מקצועיות ואמינות לאורך כל הדרך.
כאחראי ומבקר איכות ושירות בשטח, אני סמוך ובטוח שהעבודה המדויקת והמקצועית שעשו קודמיי באולם התצוגה ובמפעל משלב התכנון, העיצוב והיצירתיות עד האיכות והשירות, תבוא לידי ביטוי בהתקנה בשטח.

קרא עוד

רינת דדוש - מעצבת

רינת דדוש - מעצבת

בבית גרים אנשים, ולכן עליו להיות בראש ובראשונה חלל פונקציונלי המתאים לנפשות החיות בו.
השאיפה לאסתטיקה ויופי, יחד עם הבנת הצורך לתכנן חלל מזמין ונוח או רהיט מעוצב ופונקציונלי, הוא חלק בלתי נפרד מתהליך היצירה שלי.

קרא עוד

אנו במטבחי מיכאלו מתמחים בייצור ועיצוב של מטבחים בדגמים שונים: מטבחים כפריים, מטבחים מודרניים, מטבחי נירוסטה, מטבחים לבנים ועוד..

למה אנחנו עושים את זה? מתוך הבנה שלמטבח יש חשיבות גבוהה כל כך. אנחנו משקיעים את מקסימום תשומת הלב על מנת לספק לכם סביבה מעוצבת, שימושית ונעימה במטבח. מטבחי יוקרה עד הפרטים הקטנים אנחנו מאמינים שכשאר מדובר על איכות השמיים הם הגבול!


זכויות יוצרים

אתר michaelo.co.il הינו בעל זכויות היוצרים והקניין הרוחני באתר, ובאתרים הנלווים אליו באופן בלעדי.
במסגרת זכויות היוצרים והקניין הרוחני נכללים בין היתר, עיצובו הגראפי של האתר, מבנה האתר,
מרכיביו הצורניים והמהותיים של האתר, הטקסטים המופיעים בו, וכן קבצים ויישומים מכל סוג ומין שהוא.
חל איסור מוחלט על העתקה, הפצה, הצגה, פרסום או העברה של הנ"ל או חלק מהם,
אלא אם ניתנה לכך הסכמת אתר michaelo.co.il מראש ובכתב.

יצירת קשר

כתובת:  גלגלי הפלדה 16, הרצליה פיתוח

טל': 09-9506703  |  פקס: 09-7683322

דואר אלקטרוני:    info@michaelo.co.il