YouTube
נווטו אלינוצרו קשרצפו בסרטון
טרנדים בעיצוב מטבחים ב2022

כמו בכל תחום עיצוב גם בתחום החם של עיצוב מטבחים אופנות באות והולכות, טרנדים חדשים נוצרים ומדי שנה או כמה שנים ונוצרות מגמות עיצוב ברורות לעיצוב הבית והמטבח. הצורך לגוון, לחדש ולהמציא את הגלגל כל פעם מחדש תמיד קיים, אך האתגר קשה יותר כי מה עוד אפשר לעשות כדי לחדש? לשמחתנו יש יצירתיות רבה בענף ויחד עם החידושים הטכנולוגיים הבאים לעזרתנו, אפשר להגיע היום בקלות רבה יותר למטבח החלומות.

הקלאסי, המודרני והחכם: מטבחים במאה ה-21

בהמשך נפרט על הטרנדים העכשוויים לעיצוב המטבח ב-2022 אך אפשר לסכם את סגנונות עיצוב המטבח בגדול לכמה מרכזיים: עיצוב קלאסי ולעומתו עיצוב מודרני, כאשר במקביל המטבח החכם מתפתח כל שנה ונכנס לתבנית העיצובית עם מכשירי חשמל חכמים התורמים לא רק לפונקציונליות אלא גם ליכולת העיצוב של המטבח, בין אם זה על ידי ממשקים דיגיטליים ושליטה מרחוק ועוד. עקרונות העיצוב הקלאסיים והמודרניים באים לידי ביטוי במטבח עם סגנונות עיצוב אהובים כמו המטבח הכפרי, המטבח המינימליסטי ועוד, ויחד עם שילוב מטבח חכם, תחום זה של עיצוב מטבחים זוכה לפריחה ונהנה מתוצרים נוחים ואסתטיים יותר ויותר כל שנה.

חומרי הגלם והצבעים: אגוז אמריקאי או עץ אלון? גווני מט או ניגודי שחור לבן?

מטבח איכותי מתחיל בחומרי גלם איכותיים, עצים איכותיים, משטחי שיש כמובן ועוד. כאשר יש עם מה לעבוד המלאכה נעשית קלה יותר ולמעצב יש כיום חופש גדול יותר מבחינת בחירת הצבעים ושילובם במטבח. מצד אחד טרנד חזק כיום הוא ארונות צבעוניים אך לצידו המטבח השחור, זה המשלב עץ ושחור או שילוב בין שחור ולבן, עדיין נהנה מפופולריות ואפילו קיבל חיזוק על ידי הכנסת מכשירי חשמל שחורים המאפשרים עיצוב אחיד יותר.

"לו הייתי אי לבן במטבח"

טרנד האיים במטבח כבש בסערה את ישראל בשנים האחרונות אחרי שהיה נהוג כבר במשך שנים רבות בארצות הברית ובארצות אחרות בעולם. אין ספק שטרנד האיים במטבח כאן להישאר וניתן למצוא היום איים חכמים ומעוצבים יותר המאפשרים לנו להתקין בהם את מכשירי החשמל והצנרת בצורה נסתרת ומעוצבת. בבתים בהם המטבח הוא פחות או יותר מרכז הבית או לכל הפחות הכוכב המשני ליד הסלון, האי הוא השחקן המרכזי בהצגה. אלמנט עיצוב טרנדי נוסף הוא ליצור ריצוף ואי מאותו שיש וכך ליצור עיצוב מרהיב ויוקרתי.

קודם כל שיהיה נוח

אין ספק שהפיתוחים האחרונים בתחום עיצוב המטבחים שמים דגש על נוחות השימוש במטבח עם ארונות ודלתות הנפתחים בקלות וללא טריקה, פתיחה אוטומטית וניצול מקסימלי של החלל ועוד אלמנטים ההופכים לפונקציות חובה בכל מטבח כיום. מטבחים היום מאפשרים ללקוחות ליהנות מפתרונות אחסון חכמים ואפשרות לבשל בצורה אופטימלית ולשהות במבטח ביום יום בהנאה עם בני הבית ואורחים.

טרנדים נוספים לעיצוב המטבח בשנת 2022

תאורה לינארית ותאורה במגרות ובארונות הם טרנד נוסף שרותם את יכולת העיצוב ליצירת אווירה מרשימה יותר וגם כאן נוחות ועיצוב הולכים יד ביד להנאת הלקוחות, עם מטבחים שיודעים לשלב ביניהם ולהביא לנו מטבחים חכמים, נוחים ומעוצבים יותר, כל שנה. כמובן שלא נשכח לציין את טרנד המטבח האיטלקי הקלאסי, טרנד המטבח האקלקטי, טרנד המטבח המודרני בעיצוב פרובנס ועוד.

זכויות יוצרים

אתר michaelo.co.il הינו בעל זכויות היוצרים והקניין הרוחני באתר, ובאתרים הנלווים אליו באופן בלעדי.
במסגרת זכויות היוצרים והקניין הרוחני נכללים בין היתר, עיצובו הגראפי של האתר, מבנה האתר,
מרכיביו הצורניים והמהותיים של האתר, הטקסטים המופיעים בו, וכן קבצים ויישומים מכל סוג ומין שהוא.
חל איסור מוחלט על העתקה, הפצה, הצגה, פרסום או העברה של הנ"ל או חלק מהם,
אלא אם ניתנה לכך הסכמת אתר michaelo.co.il מראש ובכתב.

יצירת קשר

כתובת:  גלגלי הפלדה 16, הרצליה פיתוח

טל': 09-9506703  |  פקס: 09-7683322

דואר אלקטרוני:    info@michaelo.co.il