YouTube
נווטו אלינוצרו קשרצפו בסרטון

מטבחים מעצבים

כיום, יותר ויותר אנשים משקיעים לא מעט משאבים וזמן בעיצוב המטבח הביתי שלהם. מטבחים מעוצבים הם אלה שעושים את כל ההבדל בין מטבח מרשים למראה, נוח לעבודה, פרקטי ופונקציונאלי, למטבח שבתכנונו לא הוקדשה יותר מידיי מחשבה. מן הסתם, בשל יופיו הרב, רבים גם מעדיפים לבחור מטבח בסגנון כפרי, לא רק שהוא מעורר התפעלות ורושם בשל עיצובו, הוא גם מודרני, מתקדם ועדיין משרה בחלל אווירה של חמימות וביתיות. 

מטבחים מעוצבים בסגנון כפרי ומודרני גם יחד

מטבחים מעוצבים בסגנון כפרי, אמנם משדרים נוסטלגיה ואווירה של פעם, אולם אלה הם מטבחים מודרניים, כאשר הם עשויים מעץ מלא ואיכותי, אין ספק כי המראה המתקבל הוא אותנטי ועשיר. על מנת להימנע מאווירה של כבדות במטבח, בהחלט מומלץ לשלב בין חומרי גלם שונים, כלומר עץ וחומרים נוספים, ולמצוא את שילוב הגוונים ההולם את החלל תוך התייחסות לשאר האלמנטים והפריטים הקיימים בו. כל זאת לשם יצירת הרמוניה והמשכיות, כך שחלל המטבח יתכתב גם עם שאר חללי הבית. 

מטבחים מעוצבים וכיצד לשלב בין סגנונות עיצוב שונים?

כאמור, כאשר אנו מדברים על מטבחים מעוצבים בסגנון כפרי, אין זה אומר שאלה הם מטבחים מיושנים. הם מעוצבים ומתוכננים על פי הטכנולוגיות החדישות ביותר, פונקציונאליים, עם שפע מקומות אחסון, וניתן לשלב עיצוב מטבח כפרי עם אלמנטים מודרניים וליצור סגנון אקלקטי, המשלב הן את צבעי העץ הכבדים יותר, וצבעים מנוגדים לצבעי האדמה המאפיינים את המטבח הכפרי. באותה ההזדמנות אפשר גם להכניס למטבח אלמנטים בעלי עיצוב כמה שיותר נקי ומינימליסטי ולשלב בין חומרי גלם כמו עץ, מתכת, זכוכית ועוד.

מטבחים מעוצבים הם עבודה למקצוענים!

על מנת שהמטבח שלכם יהיה מעוצב בתכנון ובקפידה מרבית, יש לבחור את אחת החברות המובילות בארץ בתחום עיצוב מטבחים, המעסיקה אנשי מקצוע מהשורה הראשונה. מעצב/ת פנים מנוסה ומקצועי בעל טעם משובח, יוכל לעצב מטבח המשלב באופן מושלם בין הישן והנוסטלגי לחדשני ומתקדם, כך המטבח יעטה סגנון כפרי לצד עיצוב ומאפיינים מודרניים, מומלץ למצוא את האיזונים והמינונים המתבקשים, וכמובן, חשוב מאוד שהמטבח יהיה מיוצר על פי הסטנדרטים הגבוהים ביותר וברמת גימור מושלמת.

כל לקוח יוכל לבחור את סגנון המטבח הכפרי המועדף עליו, בהתאם לטעמו האישי והתקציב הכספי העומד לרשותו, כאשר ישנם כבר דגמים קיימים. אולם, בידי הלקוחות ניתנת גם האפשרות להזמין מטבח מעוצב בדיוק על פי דרישותיהם בעזרת המעצבים של בית העסק. תוך כדי שיתוף פעולה מלא עימם בהחלט תוכלו לעצב את מטבח החלומות שלכם!

מטבחי מיכאלו

מטבחי מיכאלו מתמחים בייצור ועיצוב מטבחים כפריים בסגנון מודרני ומטבחים המעוצבים בעוד סגנונות אטרקטיביים ומרשימים. חברת מיכאלו מבטיחה לקהל לקוחותיה מטבחים שהם יצירות בפני עצמם, יוקרתיים ואלגנטיים המיוצרים בעבודת יד. צרו עמנו קשר עוד היום לשם קבלת פרטים נוספים וייעוץ מקצועי!

זכויות יוצרים

אתר michaelo.co.il הינו בעל זכויות היוצרים והקניין הרוחני באתר, ובאתרים הנלווים אליו באופן בלעדי.
במסגרת זכויות היוצרים והקניין הרוחני נכללים בין היתר, עיצובו הגראפי של האתר, מבנה האתר,
מרכיביו הצורניים והמהותיים של האתר, הטקסטים המופיעים בו, וכן קבצים ויישומים מכל סוג ומין שהוא.
חל איסור מוחלט על העתקה, הפצה, הצגה, פרסום או העברה של הנ"ל או חלק מהם,
אלא אם ניתנה לכך הסכמת אתר michaelo.co.il מראש ובכתב.

יצירת קשר

כתובת:  גלגלי הפלדה 16, הרצליה פיתוח

טל': 09-9506703  |  פקס: 09-7683322

דואר אלקטרוני:    info@michaelo.co.il