YouTube
נווטו אלינוצרו קשרצפו בסרטון

עיצוב מטבח יוקרתי

כל בית צריך מטבח, ובכל מרחב מגורים יש מקום המיועד להכנת אוכל – אבל כדי להנות באמת כדאי להשקיע בעיצוב מטבח יוקרתי

ההשקעה היא לאו דווקא כספית: אמנם מטבחים מעוצבים הם יקרים יותר ממטבחים סטנדרטיים, אולם ההפרש אינו משמעותי ועיקר ההשקעה היא בשלב התכנון. הדרך למטבח בסטנדרד גבוה עוברת דרך תשובות לשאלות כמו מהם הצרכים של בעל המטבח, מהו אופי השימוש במטבח, איפה ממוקם המטבח ביחס לשאר חלקי הדירה וגם להיכן הוא פונה (מערבה, מזרחה, צפונה או דרומה – כדי לתכנן תנאים אופטימאליים מבחינת תאורה וטמפרטורה בכל שעות היממה הרלוונטיות). בנוסף ישנו עניין הטעם אישי שהרי מטבח מעוצב לעילא ולעילא עשוי להיות יצירת מופת בעיני אחד אך לא יהלום את העדפותיו של האחר. בפרט רצוי להקדיש תשומת לב ומחשבה לחומר ממנו יהיה עשוי המטבח שכן בימינו אחד המרכיבים העיקריים של עיצוב מטבחים הוא הרכב החומרים: עץ מלא, שיש, נירוסטה, זכוכית ועוד. במיכאלו אנו מקפידים על עיצוב וייצור של מטבחי יוקרה בשלל סגנונות ובמחיר משתלם.


גיבוש הקונספט בעיצוב מטבח

הדרך למטבח יוקרתי עוברת, כאמור, דרך היווצרות תמונה מלאה, מפורטת ומדויקת במוחו של הלקוח לגבי האופן שבו נראה מטבח חלומותיו. על מנת ליצור תמונה שכזו – וחשוב לדעת שהטכנולוגיה ושיטות הייצור המתקדמות של ימינו מאפשרות הגשמת כמעט כל חלום – מומלץ להתבונן בקפידה בכמה שיותר מטבחים. האינטרנט מקנה לנו את היכולת לעשות זאת גם מבלי לשוטט פיזית ולבזבז זמן יקר. התמונות הרבות של מטבחים מעוצבים שנמצאות באתרי האינטרנט השונים יכולות לסייע במידה ניכרת, מה גם שאיכותן ומידת הפירוט בהן מרשימה במיוחד (ומעוררת חשק) ובמקרים מסוימים אפשר אף לצפות בהדמיות תלת ממדיות שמאפשרות גם למי שהתפישה החזותית שלו פחות טובה להבין איך נראה המטבח ומה הוא אוהב בו ורוצה גם.

בנוסף ניתן להתייעץ עם חברים ומכרים בעלי טביעת עין טובה וחוש אסתטי מפותח – ובכל מקרה כדאי לזכור שחברות לייצור מטבחים המכבדות את עצמן מעסיקות אנשי מקצוע מנוסים בתחום עיצוב מטבחים, שמטרתם כמובן לסייע לכם להגיע למטבח היפה ביותר בעיניכם והמתאים ביותר לצרכיכם.

מטבח מנירוסטה או עץ מלא

כאמור אחת השאלות המרכזיות בתחום עיצוב מטבחים היא החומרים שירכיבו את המטבח. עץ מלא היא אחת האופציות הנפוצות ביותר, בזכות החמימות שמקנה העץ והחיבור לסביבה ולטבע. מעץ מלא מעצבים בדרך כלל מטבחים בסגנון כפרי או פרובנס. גם נירוסטה הוא אופציה שהופכת פופולארית יותר ויותר, שכן חומר זה מעניק למטבח מראה יוקרתי במיוחד ובנוסף תחזוקתו קלה ופשוטה. מאפיין נוסף של מטבחים מעוצבים המבוססים על נירוסטה הוא שהם בנויים כיחידה אחת והכיור והכיריים משולבים עם משטח העבודה.

מרכיב חשוב נוסף בכל מטבח יוקרתי הוא התאורה. חשוב מאוד לבחור גופי תאורה שלא רק מאפשרים שימוש נוח במטבח אלא גם משתלבים היטב עם שאר המרכיבים של המטבח ויוצרים איתם הרמוניה מלבבת לעין. באופן כללי אחד ה"סודות" של מטבחים מעוצבים הוא סינרגיה בין המרכיבים השונים, וחשוב לזכור זאת כשמתחילים לדמיין ולתכנן את החלום.


עיצוב מטבח יוקרתי
דורג על ידי רינת סרנגה

5

זכויות יוצרים

אתר michaelo.co.il הינו בעל זכויות היוצרים והקניין הרוחני באתר, ובאתרים הנלווים אליו באופן בלעדי.
במסגרת זכויות היוצרים והקניין הרוחני נכללים בין היתר, עיצובו הגראפי של האתר, מבנה האתר,
מרכיביו הצורניים והמהותיים של האתר, הטקסטים המופיעים בו, וכן קבצים ויישומים מכל סוג ומין שהוא.
חל איסור מוחלט על העתקה, הפצה, הצגה, פרסום או העברה של הנ"ל או חלק מהם,
אלא אם ניתנה לכך הסכמת אתר michaelo.co.il מראש ובכתב.

יצירת קשר

כתובת:  גלגלי הפלדה 16, הרצליה פיתוח

טל': 09-9506703  |  פקס: 09-7683322

דואר אלקטרוני:    info@michaelo.co.il