YouTube
נווטו אלינוצרו קשרצפו בסרטון

מטבח מעוצב במחיר שפוי

מטבח מעוצב הוא ללא ספק חלומם של כל בעלי בית, פרטי או כזה הממוקם בבניין דירות, שכן העיצוב של חלל זה מאפשר יצירת אווירה נעימה ונינוחה בבית בכלל ובאזור זה בפרט.

בשנים האחרונות ניתן לראות כי החלום הנשגב לקיום ותכנון מטבחים מעוצבים הופך זמין וממשי בעבור אנשים רבים, כאשר הסיבות העיקריות לכך הן :

  • מגוון ואפשרויות -  תחום עיצוב המטבחים הפך נרחב ופופולארי בשנים האחרונות, הן בשל הצורך במטבח פרקטי ומרשים והן בשל הצורך באסתטיות מוחלטת המאפשרת הנאה מושלמת ממראה נקי ורענן של חלל זה, שכן לב ליבו של כל בית והמרכז המהותי שאליו מגיעים ובו מבקרים כל בני המשפחה במהלך היום בכל יום – זהו ללא ספק המטבח !

    בין אם בעבור בישול ובין אם בעבור "נשנוש" רחיצת כלים או חיפוש אחר מטעמים, ניתן לומר בבירור כי המקום השכיח ביותר בבית מגורים הינו מטבח הבית, אשר מהווה מיקום מרכזי ונשנה בעבור כל בני הבית. על כן, המגוון המוצע כיום לסוגי מטבחים מתאים לכלל סוגי העיצובים המיוחדים והמתבקשים, המגוון  הינו נרחב ומגוון, בו ניתן להתרשם בין היתר מסוגי המטבחים הבאים: מטבחי פרובנס, מטבח בעיצוב "הייטק", מטבח כפרי ,מטבח מודרני, מטבח מעוצב עם אי, מטבח מעוצב שמנת, מטבח נירוסטה, מטבח אקלקטי ועוד...
    בשל העובדה שמבחר זה הינו נרחב ולעיתים רבות אף מבלבל, חשוב לגשת למעצבים ולחנויות המובילות בתחום טרם הזמנת המטבח, על מנת ליהנות מהתאמתו המושלמת והנכונה ביותר לחלל הבית וצורכיכם המעשיים.

  • חומרי גלם – כיום, ישנו שיווק עצום של חומרי גלם שונים ומיוחדים למטבחים, החל מפלטות ועצים וכלה בפרזול מספקים שונים ובמחירים שונים. השוני בין החברות השונות מהווה הבדל מהותי במחירי המטבחים, כך שהבחירה בפרזול וחומרי גלם פחות איכותיים תגרום להוזלה מהותית במחירי המטבח. עם זאת חשוב לזכור כי חומרי גלם איכותיים המשולבים באופן מקצועי בעיצוב מטבח יובילו לשמירה על מטבח ביתכם באופן עמיד לאורך טווח זמן ארוך.

  • היצע וביקוש – כאשר מתקיים ביקוש נרחב בתחום מסוים נוצרת תגובת שרשרת טבעית בקרב היצרנים והמשווקים, אשר מאפשרת תחרות בריאה ומתבקשת הגורמת להוזלת מחירים (באופן יחסי והגיוני למחירי חומרי הגלם). כך שהגידול בביקוש למטבחים מעוצבים בקרב אנשים רבים הוא המפתח להוזלת המחירים ולריבוי התחרות המבורכת בקרב היצרנים השונים. אך עם הוזלת המחירים המבורכת וההנאה הגלומה בכך, חשוב להקפיד ולזכור כי לעיתים רבות חשובה האיכות על פני המוצר הזול ! וכאשר מדובר במטבחים מעוצבים לביתכם, הרי שחשיבות האיכות הינה מהותית ומשמעותית עד מאוד בעבורכם – שהרי מטבח המיוצר מחומרי גלם זולים ולא עמידים לא יחזיק מעמד לאורך טווח ארוך ויגרום אף לכדי הוצאה נוספת על תיקונים ואף להחלפתו.

על כן, בדקו, השוו וודאו כי הנכם מקבלים את המחירים המשתלמים ביותר בעבור מטבח מעוצב העשוי חומרי גלם איכותיים ועמידים.

היכן נבצע הזמנת מטבח מעוצב 2015 שיאפשר לנו הנאה מושלמת גם ב2025 ?

רוצים לאפשר מראה מושלם ומקצועי לחלל הבית המרכזי שלכם ?רוצים ליהנות מעיצוב מרשים בשילוב נגישות ופרקטיות ללא פשרות ? המטבח הבא שלכם ממתין לכם בעיצוב אישי מוקפד בחברת מטבחי מיכאלו – המומחים בעיצוב ותכנון מטבחים באהבה, מקצועיות ואמינות ללא פשרות! אנו בחברת מטבחי מיכאלו עובדים אך ורק עם חומרי הגלם האיכותיים והטובים ביותר בתחום ייצור המטבחים, כאשר עבודה זאת נעשית בסמיכות מוחלטת לעיצוב ראוי ותכנון מוקפד.


מטבח מעוצב במחיר שפוי
דורג על ידי נלי רביזה
5

 

  • מטבח מעוצב במחיר שפוי

זכויות יוצרים

אתר michaelo.co.il הינו בעל זכויות היוצרים והקניין הרוחני באתר, ובאתרים הנלווים אליו באופן בלעדי.
במסגרת זכויות היוצרים והקניין הרוחני נכללים בין היתר, עיצובו הגראפי של האתר, מבנה האתר,
מרכיביו הצורניים והמהותיים של האתר, הטקסטים המופיעים בו, וכן קבצים ויישומים מכל סוג ומין שהוא.
חל איסור מוחלט על העתקה, הפצה, הצגה, פרסום או העברה של הנ"ל או חלק מהם,
אלא אם ניתנה לכך הסכמת אתר michaelo.co.il מראש ובכתב.

יצירת קשר

כתובת:  גלגלי הפלדה 16, הרצליה פיתוח

טל': 054-7585703  |  פקס: 09-7683322

דואר אלקטרוני:    info@michaelo.co.il