YouTube
נווטו אלינוצרו קשרצפו בסרטון

מטבח לבן בעיצוב מנצח

כולנו חולמים על בית יפה בו נוכל להקים מטבח מיוחד שיהווה בעבורנו פינת מרגוע מיוחדת ונעימה אשר תשלב נכונה בין פרקטיות מושלמת לבין עיצוב מיוחד ומופלאה. דרך נכונה וטובה לעשות כך, היא ללא ספק על ידי בחירה בשילובים נכונים של פרטי המטבח השונים : פרזול, מגרות, תאים, ברזים, שיש, כיורים וכיוב' יחד עם פרטי העיצוב המתבקשים : צבע מטבח מרהיב ויפה, מראה מטבח חדשני וכמובן עיצוב מיוחד המותאם לצורכנו היום יומיים. תיאור מטבח מסוג זה הוא ללא ספק תיאורו של מטבח לבן המשלב בין טכנולוגיות חדישות מתקדמות לבין עיצוב חדשני ומופלא – המטבח הפופולרי והנפוץ ביותר בימנו אנו !

אז כיצד עושים את הבחירה הנכונה ?|
ומה היא הדרך המושלמת להתאמת המטבח המיועד אל חלל הבית הקיים ?

התאמה נכונה של מטבחלבן בעיצוב חדשני ומרהיב 

הביקוש בקרב רבים לעיצוב מטבח לבן הולך ומתרחב בעולם כולו ובישראל במיוחד, על כן ניתן לראות כי קיימים סוגים שונים של עיצובים מיוחדים ושונים בהקמת מטבח לבן, והם : 

  1. מטבח לבן מודרני – המראה ההיטקיסטי הוא לא ספק המראה הפופולרי ביותר בשנים האחרונות בקרב רוכשי המטבחים בארץ ובעולם, שכן המטבח המודרני הלבן משלב בין נראות מרהיבה, יוקרתית ומרשימה לבין עיצוב בקווים נקיים, קלאסיים ורעננים, כאשר שילוב מוצלח זה מאפשר לבעליו את ההנאה המושלמת ממרה מטבח נקי בו נראים החלל גדול ונרחב (למראית העין בשל הצבעים הבהירים המאפשרים את "הגדלת" החלל).

  2. מטבח לבן כפרי – מטבח לבן כפרי הינו מטבח בגוונים לבנים המתבססים על הסגנון הכפרי הייחודי והחמים של עיצוב מטבח באווירה נעימה ומשפחתית.

  3. מטבח לבן פרובנס – מטבח לבן פרובנס הוא סגנון מטבח המשלב בין עיצוב כפרי מיוחד וחמים לבין עיצוב חדשני ומודרני ייחודי, ביקושו של סגנון מטבח זה הוא הגדול ביותר כיום, שכן הוא מאפשר את השילוב הראוי בין אווירה כפרית נינוחה ונעימה למראה חדשני, מרהיב ואלגנטי.

חשוב לציין ולהדגיש כי הקמת מטבחים וייצורם יכולה להתנהל כולה על פי הבחירה בצבע לבן, אם כי ישנם סגנונות מסוימים של מטבחים אשר נועדו להיות מיוצרים בצבעים שונים, חמימים וכהים יותר. אז אם מעוניינים אתם במטבח המיועד לצבעים עזים וכהים, הרי שתוכלו לקיים בו שילוב מתאים של מספר פריטים לבנים (שיש, אי, מחזיתות מגרה ועוד) את מטבחים המשולבים הללו ניתן לרכוש בכל חברת מטבחים, אך בשל ההעזה והשילוב השונים בהם, מומלץ לפנות אל מיטב המומחים בתחום אשר יוכלו לספק לכם שירות אדיב ומקצועי בהתאמת צבעים, גוונים ועיצובים נבחרים לחלל המטבח בביתכם באופן מושלם.

מחפשים אחר מטבח מושלם בעיצוב לבן מיוחד?

הבחירה בסוג המטבח הנדרש ובסגנון העיצוב הרצוי חייבת להיות שקולה ונכונה, שכן מטבח ביתכם צריך ללוות אתכם למשך שנים רבות בעמידות מוחלטת וחסרת פשרות לשימוש יום יומי שוטף. על כן, את בחירת המטבח העתידי שלכם חשוב לבחור יחד עם המומחים המובילים בתחום, אשר יוכלו "לשפוך" אור על מגוון שונה של צרכים, התאמות ושדרוגים שיתאימו לצורכיכם היום יומיים השוטפים. 

מטבחי מיכאלו הינה חברה מובילה בתחום עיצוב וייצור המטבחים המעוצבים ברמה הגבוהה ביותר בארץ. בחברה פועלים מיטב המומחים מתחום העיצוב העילי אשר מקיימים את תהליך יצירת המטבח בעיצוב אישי מקצועי תוך הקפדה מוחלטת על דגש על שלל הפרטים והקטנים כאחד כחלק בלתי נפרד מנאמנותם לצורכי הלקוח. כל מטבח מתחיל במחשבה, תכנון ועבודה מקצועית מאומצת של נציגי החברה לכדי הגעה לתוצר איכותי, מולאה ומרהיב אשר יענה על צורכי הלקוח באופן מושלם, כך שבכל פרויקט ייצור של מטבחי יוקרה ואיכות מבית מיכאלו – תוכלו להיות סמוכים ובטוחים כי בחרתם באנשי המקצוע המומחים והמיומנים בתחום אשר יצרו בעבורכם מטבח מותאם לצורכיכם, לאהבתכם ולחזונכם העיצובי המושלם !  


מטבח לבן בעיצוב מנצח
דורג על ידי נאווה ארמוזה
5

  • מטבח לבן בעיצוב מנצח

זכויות יוצרים

אתר michaelo.co.il הינו בעל זכויות היוצרים והקניין הרוחני באתר, ובאתרים הנלווים אליו באופן בלעדי.
במסגרת זכויות היוצרים והקניין הרוחני נכללים בין היתר, עיצובו הגראפי של האתר, מבנה האתר,
מרכיביו הצורניים והמהותיים של האתר, הטקסטים המופיעים בו, וכן קבצים ויישומים מכל סוג ומין שהוא.
חל איסור מוחלט על העתקה, הפצה, הצגה, פרסום או העברה של הנ"ל או חלק מהם,
אלא אם ניתנה לכך הסכמת אתר michaelo.co.il מראש ובכתב.

יצירת קשר

כתובת:  גלגלי הפלדה 16, הרצליה פיתוח

טל': 054-7585703  |  פקס: 09-7683322

דואר אלקטרוני:    info@michaelo.co.il