YouTube
נווטו אלינוצרו קשרצפו בסרטון

מטבחים מעוצבים 2016 - מגמות חדשות בעיצוב המטבחים

המגמות החזקות והמובילות של שנות האלפיים הן אשר הפכו את תחום העיצוב הנרחב ל"הצגה" של ממש הן על ידי פיתוחו המהיר והן על ידי החדרת הצורך בו. את המהפך ניתן לראות בשילובם הנרחב של כלים טכנולוגיים שונים וביישום של אפשרויות עיצוב חדישות ומיוחדות אשר שמות דגש מיוחד על עיצוב נקי בקווים קלאסיים תוך שילוב ה"ישן" בנראותו העתידנית והמחודשת. מהפך זה הוביל את האנושות כולה לכדי מודעות נרחבת בתחום העיצוב הנרחב ולתחום העיצוב הביתי והעסקי בפרט, על כן ניתן לראות בבירור כי בבתים ומשרדים קיימים אלמנים חזקים אשר מושפעים ממהפך זה, כאשר בראשם מוביל מהפך המטבחים מעוצבים של שנת 2016 ...

מדוע נחשבת שנת 2016 לשנה מוצלחת בתחום עיצוב המטבחים ?

שנת 2016 הינה שנה מוצלחת במיוחד בעבור ייצרני המטבחים ומשווקיהם, שכן בשנת 2016 נכנסו לשוק המטבחים מגמות עיצוב חדישות ומובילות אשר שינוי את תהליך הרכישה ושיפרו אותו באופן מהותי, הן בעבור הרוכשים והן בעבור המוכרים.

ריכזנו בעבורכם מספר מצומצם של מגמות מוצלחות אלו לשנת 2016 ...

  • מינימליסטי היטקיסטי – העיצוב המתבקש ביותר בשנת 2016 – המטבח הלבן, מטבח זה מאפשר לכם ליהנות ממרחב גדול (למראית עיין), לניקיון ושמירה על קווי עיצוב מסודרים ומיוחדים. בבחירה בעיצוב מטבחים לבנים יראה מטבח ביתכם (או המטבח בבית העסק) נקי "הייטקיסטי" ומינימליסטי, אך יכלול בתוכו את כל הדרוש לכם ועוד יותר מכך !  

  • תעשייתי אך בייתי – ה"לוק" התעשייתי חוזר ובגדול בשנת 2016, בה ניתן לראות את הבקשות הנרחבות להוספת מראה תעשייתי אך בשדרוג לביתי. שילוב ושדרוג זה נערך על ידי הכנסת אלמנטים תעשייתיים בצבעי אפור וגווניו השונים לכדי מראה ביתי תעשייתי מרהיב וחדשני.

  • דגשים לחום וקרבה דרך צבעי מתכת – חום, אהבה, קרבה ונינוחות של אווירה ביתית מתבקשת מעולם לא עזבה ולעולם גם לא תישכח מצורכיהם הבסיסיים של בני האדם בעיצוב חללים חשובים בביתם הפרטי. על כן, בשנת 2016 ניתן לראות את השילוב המנצח שבין צבעי מתכת חדישים ומיוחדים אשר נועדו לאפשר את השילוב בין מתכת עמידה, יוקרתית ואמינה לבין יצירת מראה חמים, נעים ומזמין בחלל זה.

  • open space – גם חלל מטבח הבית הפך גם הוא בשנת 2016 לחדיש ומתחדש, שכן משתלב הוא באופן ראוי בחללי ה"אופן ספייס" אותם נוהגים רבים לבקש ולעצב כיום בתכנון בתיהם העתידיים ובחללי הבית המשופצים החדישים. שינוי חלל המטבח והוצאתו מן המסגרת אל מתחמים חיצוניים, הוא אשר הפך את מראהו לחדיש, מיוחד ואף רחב הרבה יותר מבעבר (כאשר היה נהוג תחום את מטבח הבית בחלל ספציפי קטן ולעיתים אף סגור).

כיצד נבחר מטבח המתאים לצורכנו המלאים ולשאיפותינו הרבות בחזוננו העיצובי ?

בחירת המטבח אותו עתידים אנו לרכוש ובו עתידים אנו לעשות שימוש יום יומי נרחב חייבת להיות שקולה ונכונה, שכן היא מהווה בעבורכם בחירה שתלווה אתכם למשך שנים ארוכות וטובות של שימוש יום יומי שוטף. על כן יש להקפיד על :נוחות, איכות, אחריות, יעילות, נגישות וכמובן מחירים הוגנים ומשתלמים טרם הרכישה.

מחפשים אמינות, שירות ורמת עיצוב מן הגבוהים בתחום עיצוב ויצור המטבחים, אל מי פונים ?

כאשר מדובר בבחירת מטבח איכותי, יעיל ומיוחד המעוצב בהקפדה ובמקצועיות מוחלטת על ידי מיטב המומחים בתחום ייצור ועיצוב המטבחים, הרי שמדובר ללא כל ספק במטבח איכותי מבית – מיכאלו מטבחים. מיכאלו מטבחים הם המומחים בתחום הייצור, התכנון, העיצוב והשיווק של מטבחים מעוצבים בהתאמה אישית, שכן עובדים הם מתוך אמונה מוחלטת כי צורכי הלקוח עומדים ראשוניים לכל פרויקט ואילו צורכי העיצוב הייחודיים והמרהיבים שלו מהותיים בעבורם. על כן, ייצור ייחודי של מטבחי יוקרה המיוצרים בעבודת יד מוקפדת ומקצועית באופן על ידי המומחים המיומנים והמובילים בתחום היא המטרה שלנו בעשייתנו הכוללת.


מטבחים מעוצבים 2016 - מגמות חדשות בעיצוב המטבחים
דורג על ידי בלה אגמון
5

  • מטבחים מעוצבים 2016

זכויות יוצרים

אתר michaelo.co.il הינו בעל זכויות היוצרים והקניין הרוחני באתר, ובאתרים הנלווים אליו באופן בלעדי.
במסגרת זכויות היוצרים והקניין הרוחני נכללים בין היתר, עיצובו הגראפי של האתר, מבנה האתר,
מרכיביו הצורניים והמהותיים של האתר, הטקסטים המופיעים בו, וכן קבצים ויישומים מכל סוג ומין שהוא.
חל איסור מוחלט על העתקה, הפצה, הצגה, פרסום או העברה של הנ"ל או חלק מהם,
אלא אם ניתנה לכך הסכמת אתר michaelo.co.il מראש ובכתב.

יצירת קשר

כתובת:  גלגלי הפלדה 16, הרצליה פיתוח

טל': 054-7585703  |  פקס: 09-7683322

דואר אלקטרוני:    info@michaelo.co.il