YouTube
נווטו אלינוצרו קשרצפו בסרטון

מטבחים מעוצבים במחיר מיוחד - מטבח בהתאמה אישית

תמיד ידעתם מה אתם רוצים, בחנתם את מגזיני העיצוב, והתקנאתם במטבחים המופיעים בסרטים ובטלוויזיה. הפעם, כאשר אתם מתחילים שיפוץ של המטבח הביתי אתם יודעים שגם אתם רוצים משהו מיוחד. מטבח שהשכנה תכנס אליו ותרצה לעזור לכם לבשל לפעמים אנו רוצים קצת יותר ממה שהקטלוג מציע, אבל לא רוצים לעצב את המטבח לגמרי מאפס.

במיוחד בזכות זה קיימת האפשרות לקחת מטבחים יוקרתיים מעוצבים מראש, ולהוסיף להם טוויסט אישי. מטבח בהתאמה אישית  מאפשר לכם לקבוע את גובה ארונות המטבח העיליים הנוח ביותר על מנת שלא תצטרכו להיעזר בסולם כדי להגיע למדפים הגבוהים. ארונות מטבח מעוצב לפי החזון שלכם יהיו בצבעים השולטים בבית, ומחומרים שאתם אוהבים במיוחד - כמו עץ טבעי, זכוכית מלובנת או אפילו נירוסטה.

מה המגמות החדשות בעיצוב המטבח על מנת להתאים אותו אליכם?

בשנים האחרונות המטבחים אינם חדר נפרד מהבית אלא פתוחים לסלון או לפינת האוכל, ולכן העיצוב שלהם חשוב הרבה יותר. מטבח פתוח לא ניתן להסתיר כאשר הוא מלוכלך, ואנו זקוקים לשטח אחסון רב יותר. בשנים האחרונות נעשה שימוש במגוון רחב יותר של פתרונות אחסון כמו ארונות עמוקים הכוללים אפשרויות להגיע למדפים נסתרים באמצעות סיבוב, פתיחת נישה נוספת או דלת הזזה.

טריק נוסף ביצירת מקומות אחסון שנפוץ בשנים האחרונות מגיע ממטבחי היוקרה - מדובר באי הנמצא באמצע המטבח ומרחיב את שטח חיתוך הירקות, וכולל ארונות עמוקים לאחסון כלי מטבח גדולים, מכשירי חשמל הנמצאים בשימוש בזמן הבישול במטבח, או מזווה נוסף.

 

יתרונות עיצוב לפי צרכי המשפחה - לרבות צרכים מיוחדים

יש משפחות בהן הורים מבוגרים מתגוררים עם בני הבית ומתקשים להגיע למדפים נמוכים מאד, או לפתוח ארון כבד על מנת להגיע למיקרוגל. מטבחים בעיצוב אישי מתייחסים לצרכים ולמגבלות השונות של בני הבית. מטבחים אלה יכולים להיות מעוצבים במיוחד עבור אנשים עם לקויות ראייה, או מגבלות פיזיות שונות ואפילו לבית בו אחד מבני המשפחה מתנייד על כסא גלגלים.

 

התאמה של עיצוב המטבח לפונקציונליות שלו

יש מטבחים שנמצאים שם במיוחד בשביל הפוזה. לא מתבצעים בהם בישולים כבדים באופן תכוף, ועיקר הפעילות היא בין המקרר והמיקרוגל. אחרים אוהבים לבשל ולהשתמש בארבע משטחי חיתוך, חמישה כיריים ושתי קומות התנור בכל ארוחה. כאשר בוחרים מטבח מעוצב או מטבח בהתאמה אישית נסו להיות כנים עם עצמכם ולהכיר את הצרכים והרצונות של כל אחד מבני הבית. אם יש לכם משפחה מרובת ילדים, או שאתם נוטים לארח פעמים רבות, ומחזיקי מגוון רחב של כלי מטבח - חשוב להיערך מראש לשטחי אחסון גדולים.

אם אתם משפחה קטנה, ומעוניינים במטבח מעוצב לחלל קטן יותר, תוכלו להשתמש בקירות המטבח ביעילות, ולחסוך שטח יקר על השיש באמצעות נישות מיוחדות למיקרוגל ולטוסטר אובן בתוך הארונות. תוכלו גם לעצב את המטבח עם מדפים נשלפים מהארונות, ולתת למטבח עיצוב מודרני ומהוקצע. עיינו בקטלוגים, ותנו ליצירתיות שלכם לסייע לכם ליצור את המטבח החדשני הבא!

 

 

 

 

  • מטבחים מעוצבים במחיר מיוחד

זכויות יוצרים

אתר michaelo.co.il הינו בעל זכויות היוצרים והקניין הרוחני באתר, ובאתרים הנלווים אליו באופן בלעדי.
במסגרת זכויות היוצרים והקניין הרוחני נכללים בין היתר, עיצובו הגראפי של האתר, מבנה האתר,
מרכיביו הצורניים והמהותיים של האתר, הטקסטים המופיעים בו, וכן קבצים ויישומים מכל סוג ומין שהוא.
חל איסור מוחלט על העתקה, הפצה, הצגה, פרסום או העברה של הנ"ל או חלק מהם,
אלא אם ניתנה לכך הסכמת אתר michaelo.co.il מראש ובכתב.

יצירת קשר

כתובת:  גלגלי הפלדה 16, הרצליה פיתוח

טל': 054-7585703  |  פקס: 09-7683322

דואר אלקטרוני:    info@michaelo.co.il