YouTube
נווטו אלינוצרו קשרצפו בסרטון

מטבחים לבנים מבריקים

המטבח הוא מקום המפגש של המשפחה, כבר בהתחלת היום עם הניחוח המהביל של הקפה בבוקר, וקערת קורנפלקס או חביתה שעוזרת להתחיל את היום, וכלה בארוחת הערב המשפחתי לפני שהילדים שוכבים לישון. אם אתם עומדים לשפץ את המטבח הישן, או מעצבים דירה או בית חדש, ואוהבים סגנון טהור ונקי - מטבחים מעוצבים לבנים מבריקים הם הטרנד העיצובי הנכון שלכם. החל מארונות מטבח צבועים לבן בגימור מבריק, רצפת שיש לבנה מנצנצת שמוסיפה מראה יוקרתי לבית כולו, דרך שיש בגוונים של לבן ושמנת. מטבחים לבנים מבריקים הם הדרך ליצור מראה מהוקצע של בית מטופח, ומספיק להעביר מטלית רטובה על השיש, ומגב על הרצפה בשביל להחזיר למטבח את המראה העדין הנקי.

 

עיצוב מטבחים לבנים

הצבע הלבן הכולל בתוכו את כל צבעי הקשת נראה מצוין עם אביזרי מטבח יוקרתי בכל צבע  ומעניק מראה הרמוני למטבח. מטבחים לבנים מבריקים שייכים לעיצוב המודרני, וכאשר הם משולבים בפרזול כסוף או מוזהב המטבח נראה כאילו יצא ממגזין עיצוב יוקרתי בחו"ל. ניתן לשלב את עיצוב במטבח עם אלמנטים בגוונים בהירים שונים המשתלבים טוב עם הצבע הלבן כמו צבע שמנת ואפילו גווני בז' או אפור. מטבחים לבנים עם שמנת המשתלבת כריקוע ברונות, או בצבעי חלק מהמגירות יכולים להוסיף את המראה הכפרי למטבח - לאוהבי סגנון זה.

 

מטבח לבן מבריק ליצירת תחושת מרחב

גם בבתים קטנים יחסית, מטבח מבריק לבן מחזיר את האור ויוצר אשליה של מרחב בדומה לאשליה שמעניקה מראה הגורמת לחדר להראות גדול יותר. את תחושת המרחב ניתן להעציב באמצעות שילוב של כמה חומרים במטבח. לדוגמה ניתן לשלב שיש לבן מבריק עם פורמייקה לבנה או אבן טבעית בצבע לבן וליצור מראה כפרי יותר, או להדגיש את המראה הדרמטי בשילוב ארונות מטבח מבריקים עם ארונות ומדפי זכוכית שקופים הנותנים לאור להיכנס ויוצרים תחושה אוורירית  של חללים פתוחים במטבח.

 

מטבחים לבנים עם שיש שחור

ניתן לשחק עם שני הצבעים הדומיננטיים וליצור מראה מיוחד בשילוב של מטבחים לבנים עם שיש שחור, כאשר ארונות המטבח לבנים מבריקים או צבועים בצע לבן מט, והשיש דווקא שחור על מנת לתת לניגודיות בין השניים ליצור מראה מאתגר. את הקירות ניתן לצפות בקרמיקה לבנה או קרמיקה המשלבת את שני הצבעים, כאשר אריחים שחורים ולבנים מעטרים את קיר המטבח בהרמוניה.

 

מטבחים לבנים גלריית תמונות

קיימות אינספור אפשרויות לעיצוב מטבחים לבנים, גלריית התמונות המצורפת מציגה כמה עיצובים פופולאריים העושים שימוש בעיצוב מטבחים לבנים ובעיצוב מיוחד המשלב מטבחי בצבעי שמנת ולבן, או מטבח לבן עם שיש שחור. אין גבול לאפשרויות השילוב השונות של שני הצבעים הללו, וניתן למזג בין ארונות לבנים ואביזרי מטבח שחורים, כאשר גם המכשירים החשמליים במטבח כמו המקרר, התנור ואפילו הכיריים יכולים לשלב בין שני הצבעים בהרמוניה.

 

עיצוב הרצפה במטבחים לבנים מבריקים

הצבע הלבן המבריק במטבח מאפשר להשתמש ברצפות מחומרים וצבעים שונים, ולשמור על המראה המהוקצע. רצפת שיש בהירה בעלת מרקם טבעי יכולה להשתלב עם המטבח הלבן, או רצפת גרניט בעלת גוונים כהים כמו שחור או אפור כהה יכולה לשבור את המראה הלבן המבריק וליצור שילוב מרתק של שני הצבעים. לסיכום, גם אם אתם מעדיפים סגנון דרמטי ונועד, או מעוניינים לעצב את הבית בצורה סולידית, מטבחים לבנים מבריקים יכולים להיות הדרך בה תוכלו לשמור על הקו העיצובי בבית. ניתן לשלב צביעה של  בטקסטורות המשלבות צבעים של לבן ושמנת על מנת לשמור על הקו הנקי, או לבחור דווקא בצבע חזק ובולט שיהווה ניגוד לעיצוב המטבח הלבן הסולידי.


מטבחים לבנים מבריקים
דורג על ידי אביטל יוגב
5

 

  • מטבחים לבנים מבריקים

זכויות יוצרים

אתר michaelo.co.il הינו בעל זכויות היוצרים והקניין הרוחני באתר, ובאתרים הנלווים אליו באופן בלעדי.
במסגרת זכויות היוצרים והקניין הרוחני נכללים בין היתר, עיצובו הגראפי של האתר, מבנה האתר,
מרכיביו הצורניים והמהותיים של האתר, הטקסטים המופיעים בו, וכן קבצים ויישומים מכל סוג ומין שהוא.
חל איסור מוחלט על העתקה, הפצה, הצגה, פרסום או העברה של הנ"ל או חלק מהם,
אלא אם ניתנה לכך הסכמת אתר michaelo.co.il מראש ובכתב.

יצירת קשר

כתובת:  גלגלי הפלדה 16, הרצליה פיתוח

טל': 054-7585703  |  פקס: 09-7683322

דואר אלקטרוני:    info@michaelo.co.il