YouTube
נווטו אלינוצרו קשרצפו בסרטון

מטבחים בהתאמה אישית ללקוח

תחום עיצוב הפנים הפך להיות חלק בלתי נפרד מחיינו ובעלי בתים רבים משקיעים זמן, מחשבה ואנרגיה כדי לשוות לביתם את המראה האהוב עליהם ולהתאים אותו לסגנון חייהם כך שכל חדר בבית זוכה ליחס שונה. אחד החדרים החשובים ביותר בבית הוא המטבח שהפך להיות מקור לגאווה. ההשקעה במטבחים מעוצבים בטוב טעם כדאית ביותר משום שבני הבית משתמשים בו במשך כל שעות היום – מבשלים, אופים, אוכלים יחד ונהנים מזמן איכות עם בני המשפחה, קוראים ספר או עיתון ומזמינים אורחים לקפה.

להתאים את המטבח לסגנון של בני הבית

את המטבח אפשר לעצב במגוון סגנונות – יש אנשים שמעוניינים לעצב מטבחים יוקרתיים, אחרים אוהבים מטבחים כפריים ומזמינים, בעלי בתים רבים מעוניינים דווקא לבשל בסטייל ובוחרים מטבחים מודרניים. כאשר בוחרים לשלב סגנונות שונים בכוונה למעשה משתמשים בסגנון מיוחד של מטבחים אקלקטיים, המונח מתייחס לשילוב סגנונות עיצוב תוך שילוב אסתטי בין אלמנטים מהמטבח הכפרי, מטבחים יוקרתיים או סגנונות עיצוביים נוספים. טרנד נוסף הזוכה לפופולאריות רבה ועמיד לאורך זמן הוא מטבחי נירוסטה. כאשר מתכננים את עיצוב הבית המטרה העיקרי היא ליצור הרמוניה בין החללים השונים בו. התחשבו באווירה שאתם משרים על המטבח ושאר חלקי הבית, תוך התאמת האביזרים לגודל החלל של המטבח, התאמת גוון הקירות ובחירת הפריטים באמצעות שימוש במכשירי חשמל מעוצבים, ארונות מסוגננים המעוצבים בסגנון הכללי של המטבח, וילונות, ואפילו התאורה במטבח, כל אלה יכולים לשדרג את העצוב, או לחליפין לשמור את ההרמוניה.

להתאים את המטבח לצרכים האישיים

מטבחים מעוצבים צריכים להתאים לא רק לסגנון של בני הבית אלא גם לצרכים שלהם, למשל: אם בני הבית אוהבים לבשל הם יזדקקו לשטח עבודה גדול ומאובזר יותר מאשר אנשים שמעדיפים לאכול בחוץ, אם בני הבית אוהבים לארח ולאכול יחד הם יזדקקו לפינת אוכל שמאפשרת להם לארח. כמו כן, יש להתחשב במספר הנפשות שמתגוררות בבית, להחליט האם מעוניינים להתקין אי מעוצב הזוכה לפופולריות רבה בעיצוב המודרני, להתאים את פתרונות האחסון מבחינת מיקום, עומק וצורת אחסון. ארונות מטבח שונים במבנה מארונות שנמצאים בחדרים אחרים, כמו ארונות אמבטיה או ארונות בחדרי השינה, ולעיתים תכולתם נראית לעין כחלק מן הסגנון העיצובי.

התחשבו גם במגבלות של בני הבית

לעיתים ההתאמות האישיות של המטבח מתבצעות לא בחירה אלא יותר מכוח והתחשבות במגבלות השונות של דיירי הבית. תוכלו להגביה את משטח העבודה במידה ומתגוררים בבית בעלי נכויות, קשישים הסובלים מכאבי גב, והחליטו היכן ימוקמו הכיריים, הכיור, המקרר, ושאר מוצרי החשמל תוך מחשבה מוקדמת היכן ימוקמו השקעים השונים וחיבורי החשמל הנסתרים, תוך יצירת מקום נוח ובטוח גם לילדים כאשר הם מתחילים להצטרף לחוויית הבישול. לסיכום מטבחים מעוצבים בהתאמה אישית, מאפשרים לקחת את היצירתיות הטבעית הטמונה בכל אחד ולהשתמש בהם בחלל המגורים. עיצוב המטבח שתבחרו יישאר עמכם לאורך שנים ולכן כדאי להשקיע מעט יותר מחשבה על מנת ליצור את המטבח המושלם עבורכם.

  • מטבחים בהתאמה אישית ללקוח

זכויות יוצרים

אתר michaelo.co.il הינו בעל זכויות היוצרים והקניין הרוחני באתר, ובאתרים הנלווים אליו באופן בלעדי.
במסגרת זכויות היוצרים והקניין הרוחני נכללים בין היתר, עיצובו הגראפי של האתר, מבנה האתר,
מרכיביו הצורניים והמהותיים של האתר, הטקסטים המופיעים בו, וכן קבצים ויישומים מכל סוג ומין שהוא.
חל איסור מוחלט על העתקה, הפצה, הצגה, פרסום או העברה של הנ"ל או חלק מהם,
אלא אם ניתנה לכך הסכמת אתר michaelo.co.il מראש ובכתב.

יצירת קשר

כתובת:  גלגלי הפלדה 16, הרצליה פיתוח

טל': 054-7585703  |  פקס: 09-7683322

דואר אלקטרוני:    info@michaelo.co.il