YouTube
נווטו אלינוצרו קשרצפו בסרטון

יתרונות של מטבחים לבנים ועיצוב מטבח לבן

בחירת מטבח לבן היא בחירה חכמה ביותר. הצבע הלבן מתאים לכל בית, הוא משרה תחושה של התחלה חדשה, תחושה של ניקיון וטוהר, ומשתלב בצורה נפלאה גם עם תאורה עמומה. כמו כן, הצבע הלבן הוא סולידי ומתאים לארונות המטבח, לקרמיקה משטח השיש ושאר חלל במטבח. עם צבע זה ניתן להגדיל את חלל המטבח למרות שמדובר על חלל מטבח קטן. למטבחים לבנים יתרונות לא מעטים אשר ביניהם אפשר למצוא:

 

 1. צבע מטבח המשתלב בקלות עם כל צבע אחר

  צבע הלבן יוצר מרקם עדין אשר משתלב עם כל צבע אחר. מדובר על צבע קלאסי אשרה מתאים לכל מטבח בין הוא מטבח קלאסי, אנגלי או מטבח מודרני. כך שאם שדרגתם את המטבח שיש ברשותכם, או רכשתם מטבח חדש ואתם מתלבטים לגבי צבע, הצבע הלבן יתאים לכם עד מאוד ללא כל קשר לסגנון המטבח שלכם. הלבן משתלב עם כל צבע וכל אלמנט שנבחר להוסיף במטבח. השילוב המושלם בינו לבין האלמנטים השונים יוצר שילוב מדהים ללא צורך לחשוב פעמיים וללא הגבלה כלשהי. כך שעם צבע לבן אין צורך לשחק עם הגוונים שונים ואף להתלבט יותר מדי.

 2. הצבע הלבן במטבח מדגיש את התאורה

  תוכלו להשתמש בתכונה הטבעית של הצבע הלבן, הגורם לחדר המטבח להיות מואר יותר, כלומר האור החוזר מהצבע מהלבן הוא בוהק יותר בהשוואה לצבעים אחרים. כמו כן, אם המטבח שלכם מכיל חלון הוא יראה יותר מואר ויפה לאורך כל שעות השעות , מאור היום אשר נכנס דרכו.

 3. המטבח נראה רחב יותר

  מטבחים לבנים יוצרים תחושה של פתיחות ומרחב, והצבע מסייע גם לחדרים קטנים כמו מטבחים או אמבטיות להראות גדולים מכפי שהם. בניגוד לצבעים כהים המשמשים למילוי מרחבים גדולים ועשויים ליצור תחושה מחניקה בחדר קטן, מטבחים לבנים מתאימים לכל חלל. עיצוב מטבח לבן הוא אופנתי ונשאר שנים רבות. מאז ועד היום הלבן נחשב לצבע מוביל לא רק במטבח אלא גם בשאר חדרי הבית. לכן אם אתם חושבים על שיפוץ המטבח בשנים הקרובות, לבן יתאים לכם ויישאר איתכם שנים רבות.

 4. קל ליצור תחושה יוקרתית בשילוב צבעים מטאליים עם מטבח לבן

  אם החלטתם לעצב את המטבח שלכם בלבן תוכלו ליצור מראה קלאסי ויוקרתי באמצעות הוספה של פריטים נוספים הכוללים גוונים מטלאיים כמו כסף, זהב, שילוב של זהב ושחור או גווני ניקל. מטבח מעוצב בקפידה כולל במרבית המקרים שילוב של הלבן עם גוונים אחרים, המוסיפים טוויסט מיוחד. את הצבע ניתן להוסיף לידיות הדלתות, לכלים דקורטיביים המונחים על ארונות פתוחים, או לשלב אותם בעיצוב השיש והכיריים.

 5. קל יותר לנקות מטבח לבן

  מטבחים לבנים קל יותר לנקות. כמעט כל חומר ניקוי חזק יכול להחזיר את הצבע הטבעי של מטבח לבן. גם מטבח מעוצב בקפידה, מאבד את תחושת הרעננות והברק לאחר כמה שנים. מטבח לבן קל יותר להחזיר למצבו כפי שהיה כשרכשתם אותו.

לסיכום
הצבע הלבן שולט היום במטבחים המודרניים, הכפריים והקלאסיים ולא בכדי. מגוון היתרונות שציינו לעיל הופכים אוו למטבח המועדף בדירות יוקרה, בקוטג'ים מעוצבים, ואפילו בדירות קטנות מאד במרכזי הערים.

 

 • יתרונות של מטבחים לבנים ועיצוב מטבח לבן

זכויות יוצרים

אתר michaelo.co.il הינו בעל זכויות היוצרים והקניין הרוחני באתר, ובאתרים הנלווים אליו באופן בלעדי.
במסגרת זכויות היוצרים והקניין הרוחני נכללים בין היתר, עיצובו הגראפי של האתר, מבנה האתר,
מרכיביו הצורניים והמהותיים של האתר, הטקסטים המופיעים בו, וכן קבצים ויישומים מכל סוג ומין שהוא.
חל איסור מוחלט על העתקה, הפצה, הצגה, פרסום או העברה של הנ"ל או חלק מהם,
אלא אם ניתנה לכך הסכמת אתר michaelo.co.il מראש ובכתב.

יצירת קשר

כתובת:  גלגלי הפלדה 16, הרצליה פיתוח

טל': 054-7585703  |  פקס: 09-7683322

דואר אלקטרוני:    info@michaelo.co.il