YouTube
נווטו אלינוצרו קשרצפו בסרטון

טעויות נפוצות בעיצוב מטבחים

זה לא סוד שהמטבח הוא הלב הפועם בכל בית. המטבח הוא המקום שבו מתבשלים התבשילים הכי מנחמים, משוחחים על הנושאים הכי מעניינים, שותים קפה של בוקר או כוס יין של ערב, מדברים בטלפון ואפילו מכינים שיעורי בית.

חשיבותו של המטבח גדולה וכדי לבחור נכון מטבח מעוצב חשוב לשים לב שאתם מתאימים את המטבח ביחס לדרישות ולצרכים של המשפחה וכמובן בהתאם לתקציב שעומד לרשותכם.

עיצוב מטבחים נכון יכול לסייע לכם משמעותית בדרך להפוך את החלל הזה למקום הכי נעים, מזמין ונוח עבור המשפחה שלכם. כדי שתצליחו לקבל את ההחלטות הכי טובות עבור הבית שלכם ובפרט עבור המטבח, כדאי שתכירו את הטעויות שכולם עושים וכדאי מאוד שאתם תימנעו מהם.  

טעויות שכדאי להיזהר מהן בעיצוב מטבחים

הטעות הראשונה והגדולה מכולן היא לבחור מטבח שלא באמת מתאים לכם. מה זה אומר? יש הרבה מאוד מטבחים מעוצבים שיכולים על הנייר להיראות נפלא ולהישמע נהדר. אבל, לא כל מה שמתאים למישהו אחד בהכרח מתאים לכם ולהפך.

בעיה נוספת שחוזרת על עצמה בהקשר הזה היא היעדר פונקציונליות. לא כל מה שיפה בהכרח גם שימושי. לעיתים רוצים לעצב בצורה מינימליסטית כדי לקבל מראה פשוט ונקי ומתקינים פחות מידי ארונות, מה שגורם לכך שבפועל אין לכם מקום לאחסן במטבח את כל מה שאתם צריכים.

לעיתים הבעיה היא הפוכה, שיש יותר מידי ארונות. ואם בארונות עסקינן, חשוב מאוד לשים לב לא להתקין את הארונות מעל הכיריים, מהסיבה המאוד פשוטה שהאדים של הבישול פשוט יהרסו את הארון ויגרמו למטבח שלכם להתכלות במהירות ויותר מזה, להיראות רע.

מרחקים גדולים מידי בין המיקומים של המקרר, הכיור והכיריים עלולים להיות גם הם בעייתיים. אתם לא רוצים לרוץ ממקום למקום בזמן שאתם מבשלים ולכן שימו לב איפה אתם ממקמים את האלמנטים המרכזיים והחשובים למטבח שלכם.

תכנון לקוי של התאורה במטבח לבן יכול להוות גם הוא בעיה. מומלץ לתכנן מראש את התאורה ולהתאים נורות לד חסכוניות, בטיחותיות ויפות, כדי לשוות לחלל המטבח שלכם כמה שיותר שיק ואור.

טעות נוספת היא רכישת מטבח מחברה לא מוכרת שאין לה תו תקן ישראלי. אסור להתפשר על האיכות של המטבח ועל האחריות שאתם מקבלים, שכן לחברות שלא מוכנות לתת לכם אחריות על המטבח, כנראה יש מה להסתיר.

ליהנות ממטבח מושלם ומשתלם

בשורה התחתונה כדי ליהנות ממטבח מעוצב שמותאם לצרכים ולדרישות של הבית והמשפחה חשוב מאוד לשים לב ולא לחזור על הטעויות הנפוצות שאחרים כבר עשו לפניכם.

 

הדגשים שהוזכרו כאן יכולים לסייע לכם מאוד בדרך לבחירת המטבח המושלם והמשתלם ביותר עבור הבית שלכם. בחירה נכונה של המטבח תשדרג משמעותית את כל האווירה בבית ותאפשר לכם, לאורחים ובעצם לכל מי שיגיע למטבח ליהנות מחלל נעים, מזמין ופונקציונלי. 

  • טעויות נפוצות בעיצוב מטבחים

זכויות יוצרים

אתר michaelo.co.il הינו בעל זכויות היוצרים והקניין הרוחני באתר, ובאתרים הנלווים אליו באופן בלעדי.
במסגרת זכויות היוצרים והקניין הרוחני נכללים בין היתר, עיצובו הגראפי של האתר, מבנה האתר,
מרכיביו הצורניים והמהותיים של האתר, הטקסטים המופיעים בו, וכן קבצים ויישומים מכל סוג ומין שהוא.
חל איסור מוחלט על העתקה, הפצה, הצגה, פרסום או העברה של הנ"ל או חלק מהם,
אלא אם ניתנה לכך הסכמת אתר michaelo.co.il מראש ובכתב.

יצירת קשר

כתובת:  גלגלי הפלדה 16, הרצליה פיתוח

טל': 054-7585703  |  פקס: 09-7683322

דואר אלקטרוני:    info@michaelo.co.il