YouTube
נווטו אלינוצרו קשרצפו בסרטון

ארונות אמבטיה מעוצבים

ארונות אמבטיה מעוצבים בהתאמה אישית

היום, כאשר מכוני ספא גודשים את ארצינו לאורכה ולרוחבה, בכל הגדלים, סגנונות ,ריחות וצבעים, נוצר חשק לייצר פינה נעימה ומרגיעה שכזו גם בבית הפרטי. כל אדם הבונה או משפץ, רוצה להגשים את חלומו ולבנות בביתו את הספא האישי שלו.

מימוש החלום עובר דרך ארונות אמבטיה. ארון האמבטיה, אשר תופס חלק עיקרי בחדר האמבטיה הנוכחי, בעצם נותן את ה"טון" לחדר האמבטיה. האם ארונות האמבטיה יהיו בסגנון מודרני וחדשני, סגנון כפרי ועתיק, סגנון מינימליסטי או סגנון פשוט וקלאסי?

תפקידו של ארון האמבטיה, מעבר להיותו מוצר עיצובי הקובע את סגנונו של חדר האמבטיה, הינו גם ארון אחסון חשוב. לא עוד סבונים, בקבוקי שמפו, מוצרי טואלטיקה וטיפוח, גלילי נייר טואלט, מוצרי ניקיון וכביסה מסתובבים באין מפריע בחלל החדר.

לכל דבר, יימצא מקום אחסון בארון האמבטיה. המטרה היא לייצר ארון אמבטיה אשר יעוצב בצורה נכונה ומעבר לתפקידו העיצובי החשוב, יהווה מקום אחסון נכון לכל המוצרים. מאחר ומדובר על חלל רטוב, חשוב מאוד להקפיד על כך שהמוצרים מיוצרים מחומרי גלם איכותיים במיוחד, וזאת על מנת שלא יווצר מצב שארונות האמבטיה יתנפחו ויתקלפו בגלל האטמוספירה שבחדר.

אצלנו במטבחי מיכאלו תוכלו למצוא רשימה ארוכה של ארונות אמבטיה בעיצובים שונים, העשויים באיכות המרבית, כך שתוכלו להיות בטוחים שאתם מקבלים לא רק את המוצר היפה ביותר, אלא אתם זוכים גם במוצר האיכותי ביותר, שישמש אתכם משך שנים ארוכות.

ישנם 2 סוגים בולטים של ארונות אמבטיה:

 

 1. ארון אמבטיה מונח על הרצפה -
  ארון המונח על הרצפה והארון עם הרגליים הינם בגובה 90 ס"מ, המתחיל מהרצפה והכולל כיור בתוכו-ארון זה מכיל אחסון רב, מאחר ומנצל את המקום המיועד לארון במלואו.

 2. ארון אמבטיה תלוי / מרחף -
  ארון התלוי על קיר במרחק כלשהו מהרצפה (המרחק ישתנה מלקוח ללקוח). לארון זה שני יתרונות בולטים.

האחד, מאחר ומדובר בחדר אשר יש בו כמות גדולה של מים מהאמבטיה או מהמקלחת, רצוי שיהיה כמה שפחות מגע עם המים, דבר אשר מושג כאשר הארון תלוי ולא עומד . מאחר וחדרי האמבטיה אינם גדולים במיוחד, כל ארון שנניח על הרצפה "יקטין" את גודלו. כאשר נרכיב ארון מרחף ,עדיין יראו את הריצוף של החדר לכל אורכו ורוחבו, דבר אשר יתן הרגשה של חלל יותר גדול.

בארונות אמבטיה מרחפים, ניתן לשלב יחידות אשר עדיין ינצלו את המקום כמעט במלואו, כדוגמת ארון תלוי בשילוב מדף מרחף תחתון למגבות או למוצרים אחרים. במצב כזה, עדיין הארון תלוי ואינו עומד על הרצפה אך הניצול שלו הוא מירבי.

עיצוב ארונות אמבטיה - ירידה לפרטים הקטנים

 • סיפון בארון אמבטיה
  יש לזכור, כי מאחר ואנו חייבים להשאיר מקום לסיפון, יהיה חלק בארון אשר לא יהיה מנוצל - מגירת דמה/ מגירה/ ארון עם מובלעת לסיפון. במידה והארון הוא קטן יחסית והסיפון בעצם יהיה חשוף לעין, יש לבחור סיפון בעל מראה ייצוגי יותר (מניקל למשל) כדי שלא יכער את החדר.
   
 • משטח בארונות אמבטיה
  המשטח העליון של ארונות אמבטיה יכול להיות ממספר חומרים. שיש טבעי, משטח אבן קיסר, משטח קוריאן, משטח נירוסטה או משטח עץ. ההמלצה לבחירת המשטח תיגזר מהסגנון אותו הלקוח בחר לחדר האמבטיה ומהצרכים המיוחדים של כל לקוח ולקוח. 
   
 • כיור בארון אמבטיה
  הכיור יכול להיות מותקן בתוך הארון או להיות מונח עליו. במידה והכיור מונח על הארון, גובה הארון יקטן בהתאמה לגובה הכיור. הכיור יכול להיות מכל חומר שישתלב עם סגנון החדר. על כן, בבואכם לעצב את חדר הספא הפרטי שלכם, כנסו למטבחי מיכאלו, התרשמו מארונות אמבטיה מעוצבים שעשינו והחלום יתחיל להתממש.


ארונות אמבטיה מעוצבים
דורג על ידי נירית עמרם
5

זכויות יוצרים

אתר michaelo.co.il הינו בעל זכויות היוצרים והקניין הרוחני באתר, ובאתרים הנלווים אליו באופן בלעדי.
במסגרת זכויות היוצרים והקניין הרוחני נכללים בין היתר, עיצובו הגראפי של האתר, מבנה האתר,
מרכיביו הצורניים והמהותיים של האתר, הטקסטים המופיעים בו, וכן קבצים ויישומים מכל סוג ומין שהוא.
חל איסור מוחלט על העתקה, הפצה, הצגה, פרסום או העברה של הנ"ל או חלק מהם,
אלא אם ניתנה לכך הסכמת אתר michaelo.co.il מראש ובכתב.

יצירת קשר

כתובת:  גלגלי הפלדה 16, הרצליה פיתוח

טל': 09-9506703  |  פקס: 09-7683322

דואר אלקטרוני:    info@michaelo.co.il