חייגו אלינו

מטבחים מודרניים

מטבחים מודרניים מבית מטבחי מיכאלו

 

מטבחים מודרניים, כיום, מתאפיינים בעיצוב מינימליסטי, קווים אחידים, נקיים וסימטריים.
המראה הוא מראה תעשייתי, אחיד, בעל צבעים אחידים, שימוש בחומרים מטאליים, ניירוסטות, זכוכיות, צביעה מבריקה וקווים מדוקקים.


עם התקדמות העולם והמעבר לשימוש בקדמה הטכנולוגית, השפיע הדבר על כל תחום בחיינו וגם על עיצוב הבית מבפנים ומבחוץ.

במטבחים המודרניים, מעבר למראה שלהם ניתן למצוא שימושים רבים בטכנולוגיה מתקדמת, מחשבים ניידים מחוברים לאי העבודה, מעליות עולות ויורדות היוצאות מתוך משטחי העבודה שחובות בתוכם מכשירי חשמל רבים, החל ממקיסר וכלה בטלוויזיה.


הדגש של מטבח מודרני הוא כאמור המינימליזם, ניתן לראות שקיימת נטייה "להחביא הכל" וליצור מראה כמה שיותר נקי.
כך למשל ניתן למצוא מכשירי חשמל רביםמוסתרים מאחורי ארון שנפתח ולו דלתות עם גימור זהה למטבח, תאורות מתוחכמות, נסתרות או גלויות ועוד אלמנטים המשוועים למטבח מראה עדכני מודרני.
כמובן שכמו למטבחים מעוצבים, גם למטבחים מודרניים יש סקאלה רחבה של אפשרויות.

מטבחים מודרנים יכולים שיהיו מטבחים סופר הייטקיסטיים, שימוש בניירוסטות כמשטחי עבודה, זכוכיות כדלתות חוץ, צביעה מבריקה וכדומה, אולם מטבחים מודרניים יכולים בקלות להפוך לסופר מודרנייםבעלי טאצ' של חום ואף להשתמש בחומרים מאוד חמים כדוגמאת עץ מלא כן, גם את העץ אפשר לתרום למשימת המטבח המודרני
ולהפוך את הבית כולו לעדכני, אך חמים.

מטבחים מודרניים   מטבח מודרני   מטבחים מודרנים
מהם כולל תהליך עיצוב מטבח מודרני?

תהליך עיצוב המטבח הוא תהליך הדורש מחשבה רבה, הקשבה ללקוח ומעל הכל אכפתיות.
אם בני הבית רוצים עיצוב מודרני לחלוטין, יש לדעת במה כרוך הדבר, כיצד להשתמש במטבח, אילו מוצרי חשמל תואמים לרכוש, איזה משטח עבודה, כסאות תואמים, ועוד המון אלמנטיים שידברו בשפה אחידה עם מטבחים מודרניים.

היה ובני הבית אכן רוצים מטבח מודרני אך אופי חייהם לא עולה בקנה אחד עם עיצוב שכזה יש לא מעט אפשרויות להשאיר את העיצוב המודרני אך לנסות ולהתאים עיצוב ספציפי עבורם.

עיצוב מטבח לא מתחיל ונגמר על הנייר או על תוכנת מחשב. עיצוב המטבח מתחיל בהקשבה לצרכי הלקוח, אופי ההתנהלות בבית, מספר נפשות, אופי האירוח ועוד פרמטרים רבים.
עיצוב מטבחים מוצלח הוא עיצוב שעונה על האהבה של הלקוח למראה המטבחתוך מיקסום הפרקטיות והיכולת לתפעל את המטבח באופן שבו באי הבית רגילים אליו, תוך ויתור מינמלי על דברים אחרים וכמובן, יכולת העמידה בתקציב.

במטבחי מיכאלו שנים של נסיון בעיצוב וייצור של מטבחים מודרניים, וכמובן עיצוב וייצור של מטבחים מכל הסוגים.
הדגשים החשובים לנו במטבחי מיכאלו הם איכות, דיוק ומעוף.

אין מטבח הדומה לרעהו וזאת בשל הדגש וההקשבה לכל לקוח וצרכיו.
יכול שבפרוייקט אחד בו כל הבתים זהים אחד לשני, לא יהייה מטבח אחד דומה לשכנו.

אנו בעלי ידע הן עצובי והן פרקטי מה שהופך את חבילת מיכאלו לאיכותית, יעילה, ומותאמת אישית.כל הריהוט נעשה בעבודת יד ברמת גימור הגבוהה ביותר ולכן כל מטבח באמת מותאם אישית ומיוצר אישית עבורו.

מטבחים מודרניים במטבחי מיכאלו הנם מטבחים מיוחדים ביותר שכן תמיד תוכלו למצוא את הפן או הטאצ' הנוסף שמשווה למטבח מראה ייחודי ואחר.

המטבחים המודרניים הפכו לאחרונה לשטאנצ קבוע, מינימלי, סטריפים ארוכים, קבועים, הכל נראה כמעט אותו הדבר, היכולת שלנו במיכאלו לעצב משהו שונה היא לא דבר של מה בכך.

אצלינו אין מגבלה של מידות, חומרים או כל דבר אחר.
השמים הם הגבול ולכן בכל מטבח נכניס אמירה של מיכאלו
שתתן את ההבדל המשמעותי הן מבחינה עיצובית והן מבחינה פרקטית.

רוצים להתייעץ איתנו? לייעוץ ולהזמנות – לחצו כאן.

מטבחים יוקרתיים של מיכאלו

אנחנו מאמינים כי מטבחים הם הלב של הבית, בכל בית, ולעיצוב של מטבחים, המראה והפונקציונאליות שלהם יש חשיבות גבוהה לעין שיעור. מטבחים מהווים את המוקד המרכזי ביותר של הבית, וזה מה שהופך את החשיבות שלהם לכל כך מהותית.

בית שבו המטבח פעיל זה בית חם, בין אם מדובר על בישולים, הכנת שיעורי בית, מפגשים רגעיים של דיירי הבית או אורחים שבאו מבחוץ, כך שניתן לומר בוודאות די גבוהה שמדובר על מקום אסטרטגי. מאחר ומדובר על מקום בעל חשיבות כה גדולה, הרי שחשוב להקפיד, בעת התקנה של מטבחים, על עיצוב ואפיון נכון של המטבח, כך שיהיה בעל מראה משגע, נוח וידידותי למשתמש.

 

תחומי ההתמחות שלנו

אנו במטבחי מיכאלו מתמחים בייצור ועיצוב של מטבחים בדגמים שונים: מטבחים כפריים, מטבחים מודרניים, מטבחי נירוסטה, מטבחים לבנים ועוד.. מה אנחנו עושים את זה? מתוך הבנה שלמטבח יש חשיבות גבוהה כל כך. אנחנו משקיעים את מקסימום תשומת הלב על מנת לספק לכם סביבה מעוצבת, שימושית ונעימה במטבח. מטבחי יוקרה עד הפרטים הקטנים אנחנו מאמינים שכשאר מדובר על איכות השמיים הם הגבול!

לכן בכל עבודה שלנו חשוב לנו לרדת לרזולוציות הנמוכות ביותר, במיוחד כאשר מדובר על מטבח יוקרתי, על מנת לספק לכם את מטבח ברמה הגבוהה ביותר ובאיכות שעומדת בסטנדרטים הגבוהים שלנו. למאמרים מקצועיים בנושא לחצו כאן
 

פרטיי יצירת קשר

רחוב גלגלי הפלדה 16

הרצליה פיתוח
09-9506703

 

 

 

 

האתר נבנה ע"י Upsite